Logo
sekretariat@zozgiz.pl

adresy e-mail

Data utworzenia: 02-02-2017

Sekretariat

sekretariat@zozgiz.pl


Z-ca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa

Małgorzata Mistera mmistera@zozgiz.pl


Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa

Dariusz Baniewski dbaniewski@zozgiz.pl


Sekcja zaopatrzenia i zamówień publicznych

zaopatrzenie@zozgiz.pl

kierownik bkowaluk@zozgiz.pl


Rozliczenie Usług Medycznych

rum@zozgiz.pl

kierownik bcwiklicz@zozgiz.pl


Księgowość

ksiegowosc@zozgiz.pl

Główna Księgowa jmartyniuk@zozgiz.pl


Kadry

kadry@zozgiz.pl

kierownik mbieleniewicz@zozgiz.pl


Pielęgniarka Epidemiologiczna

Wiesława Naumowicz wnaumowicz@zozgiz.pl


Apteka

apteka@zozgiz.pl

kierownik klopot@zozgiz.pl